עקבו אחרנו:

מי אנחנו

כור המילים הלוהט הקרוי "השיח הציבורי הישראלי", הוא המקום בו ייקבע גורלנו. הרעיונות שיהדהדו בו ישרטטו לאמנים, הפוליטיקאים, הגנרלים והיזמים שלנו את גבולות האפשרי, הצודק והמתבקש, ויקבעו את דמותנו וגורלנו.

השיח הישראלי היה זקוק לריענון וקיבל אותה - מספריית שיבולת.

לאחר תקופה ארוכה בה שלטה באקדמיה, בתקשורת ובעולם הספר אליטה קטנה, פרוגרסיבית ומשעממת, הגיע הזמן למהפכה שמרנית, ימנית ולאומית, גם בעולם הרעיונות.

'שיבולת' היא ספריה שנוצרה בשנת 2018 משיתוף פעולה בין הוצאת הספרים 'סלע מאיר' ובין קרן תקווה, ובחלוף שלוש השנים לקיומה היא ניצבת כספרית המנויים העיונית הגדולה בישראל.

לרגל השנה החדשה אנו שמחים להציג בפניכם את "שיבולת 2022" – קולקציה של ספרי מופת ורבי-מכר עיוניים מהעולם שיראו אור ב-2021-2022, ולהזמין אתכם להבטיח לעצמכם הגות פורצת דרך ומרתקת שתגיע אליכם עד הבית ולפני כולם, במהלך כל השנה הקרובה.

השנה נוציא לאור 10 ספרים חדשים, ובמסגרת המנוי השנתי אתם יכולים לבחור מתוך 5 זוגות ספרים שיישלחו במהלך השנה, או לרכוש מנוי זהב שיאפשר לכם לקבל את כל 10 הספרים, בנוסף למגזין "השילוח" הנכלל בשתי החבילות.

ספריית המנויים מאפשרת לנו לעקוף את חנויות הספרים ולהציע לשותפים רעיוניים ספרות פורצת דרך במחיר אטרקטיבי במיוחד. בדרך זו אנו מבקשים ליצור לא רק ארון ספרים משותף לציבור הלאומי והשמרני בישראל; אלא גם קהילת קוראים ידענים, לומדים ומעמיקים שייצרו אלטרנטיבה רעיונית אמיתית, עמוקה, רחבה וחיה.

בין הספרים שייכללו השנה במנוי תוכלו למצוא את רב-המכר הבינלאומי המלהיב של חבורת האקדמאים שחשפו את שיטת השחיתות הרעיונית שהתפשטה בקרב מוקדי האליטה האקדמית; את הספר החשוב המרכז את כתביו של השופט השמרן אנטונין סקאליה, האינטלקטואל המשפטי הגדול בהיסטוריה; את הביוגרפיה יוצאת הדופן של אברהם לינקולן; את רב-המכר הקלאסי "התאבדות המערב" מאת ג'יימס בורנהאם; וגם: מבט הגון להיסטוריה האמריקאית, דיון מעמיק במעמד המשפחה אל מול אידיאולוגיות מודרניות והבנת המרחב הגלובלי תחת התרחבות הענק הסיני.

רוצים גם להיות חלק מקהילת הקוראים העיונית הגדולה בישראל? בחרו את סוג המנוי המועדף עליכם - רגיל או זהב - הצטרפו כמנויים לספרית שיבולת וקחו חלק במהפכה הרעיונית של ישראל.

להצטרפות לחצו כאן!