עקבו אחרנו:

מי אנחנו

כור המילים הלוהט הקרוי "השיח הציבורי הישראלי", הוא המקום בו ייקבע גורלנו. הרעיונות שיהדהדו בו ישרטטו לאמנים, הפוליטיקאים, הגנרלים והיזמים שלנו את גבולות האפשרי, הצודק והמתבקש, ויקבעו את דמותנו וגורלנו.

השיח הישראלי צריך ריענון.

לאחר תקופה ארוכה בה שלטה באקדמיה, בתקשורת ובעולם הספר אליטה קטנה, פרוגרסיבית ומשעממת, הגיע הזמן למהפכה שמרנית, ימנית ולאומית, גם בעולם הרעיונות.

שיבולת מבקשת לשאת את נס המהפכה הזו, מהפכת הרעיונות, על ידי הנגשה של מיטב הספרות העיונית השמרנית והימנית מהעולם לקורא הישראלי, במטרה להרחיב את גבולותיו הצרים של השיח. שיבולת היא ספריה שנוצרה בשנת 2018 משיתוף פעולה בין הוצאת הספרים "סלע מאיר" ובין קרן תקווה, ובחלוף השנתיים הראשונות לקיומה היא ניצבת כספרית המנויים העיונית הגדולה בישראל.

לרגל השנה החדשה אנו שמחים להציג בפניכם את "שיבולת 2021" – קולקציה של ספרי מופת ורבי-מכר עיוניים מהעולם שיראו אור ב-2020-2021 – ולהזמין אתכם להבטיח לעצמכם הגות פורצת דרך ומרתקת שתגיע אליכם עד הבית ולפני כולם, במהלך כל השנה הקרובה.

השנה נוציא לאור 10 ספרים חדשים, ובמסגרת המנוי השנתי אתם יכולים לבחור מתוך 5 זוגות ספרים שיישלחו במהלך השנה, או לרכוש מנוי זהב שיאפשר לכם לקבל את כל 10 הספרים, בנוסף למגזין "השילוח" הנכלל בשתי החבילות.

ספריית המנויים מאפשרת לנו לעקוף את חנויות הספרים ולהציע לשותפים רעיוניים ספרות פורצת דרך במחיר אטרקטיבי במיוחד. בדרך זו אנו מבקשים ליצור לא רק ארון ספרים משותף לציבור הלאומי והשמרני בישראל; אלא גם קהילת קוראים ידענים, לומדים ומעמיקים שייצרו אלטרנטיבה רעיונית אמיתית, עמוקה, רחבה וחיה.

בין הספרים שייכללו השנה במנוי תוכלו למצוא את רב-המכר הבינלאומי של פעיל הסביבה שהכניס את עולם האקטיביזם הסביבתני להלם מוחלט; את ספרו החדש של העיתונאי הבריטי דאגלס מאריי, בו הוא תוקף חזיתית את האסון החברתי שהביאה פוליטיקת הזהויות על המערב; את הביוגרפיה יוצאת הדופן שכתב ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון על רוה"מ האגדי וינסטון צ'רצ'יל; את רב-המכר הבינלאומי של מארק לוין, בו הוא מסביר כיצד התקשורת הממוסדת היא האיום הגדול ביותר על חופש הביטוי; וגם, שני ספרי מקור מיוחדים מאת פרופ' משה קופל וד"ר גדי טאוב.

רוצים גם להיות חלק מקהילת הקוראים העיונית הגדולה בישראל? בחרו את סוג המנוי המועדף עליכם - רגיל או זהב - הצטרפו כמנויים לספרית שיבולת וקחו חלק במהפכה הרעיונית של ישראל!

להצטרפות לחצו כאן!