נובמבר 2021

ינואר 2022

אפריל 2022

יוני 2022

ספטמבר 2022

להציל את המשפחה

כך יתגבר המוסד החברתי החשוב ביותר על האופנה האינטלקטואלית

להציל את המשפחה

כך יתגבר המוסד החברתי החשוב ביותר על האופנה האינטלקטואלית

המהפכה המינית המתהווה החל משנות ה-50 הינה מהפכה מתגלגלת - מערכת שאיפות ללא סוף נראה באופק, אשר כולן משפיעות על חיי הנישואין והמשפחה.

הפמיניסטיות רוצות לשחרר נשים מגידול ילדים ומחיי הבית, הפרוגרסיביים שואפים לבנות חברה בה יוכלו בני אדם לבחור את המגדר שלהם, ואילו התומכים בשחרור מיני מנסים לחלץ את בני האדם מהדחקת דחפיהם. אידיאולוגיות אלו שקעו עמוק אל תוך התרבות והמדיניות הפוליטית שלנו, וכעת הגיע רגע האמת והזמן לשאול: האם ייתכן שאידיאולוגיות אלו בוגדות בטבע האנושי וחותרות תחת אושרו של האדם?

הספר "להציל את המשפחה!" מגן על מוסד הנישואין ועל חיי המשפחה בעודו חושף את גבולותיהן ונקודות התורפה של אותן אידיאולוגיות עוצמתיות ומהפכניות המאיימות עליהם. לאחר שהציע מסגרת כללית בה ניתן להבין את אמצעי המדיניות המשפחתית ומטרותיה, חוקר סקוט ינור מה צריכה להיות המדיניות הרצויה אותה צריכה לאמץ חברה ליברלית המבקשת לשמר את חיי הנישואין והמשפחה.

הספר להציל את המשפחה! משלב מיקוד על העקרונות הבסיסיים בשילוב עם ייעוץ מעשי למדינה המבקשת לתקן את נזקיה של התרבות הנוכחית.

הספר יראה אור בחודש אפריל 2022 ויישלח במשלוח השלישי של מנוי שיבולת החדש. רוצים לקרוא ראשונים? הצטרפו לשיבולת עכשיו!

להצטרפות לחצו כאן

ממפה בצורה מקיפה ומרתקת את ההתפתחויות והאתגרים של המשפחה האחראית לאושרנו ולהמשך קיומנו כחברה אנושית. חובה
עמיעד כהן

סקוט ינור

סקוט ינור הוא פרופסור למדעי המדינה באוניברסיטת בויז סטייט. ינור קיבל תואר "עמית וושינגטון" במרכז אורח החיים האמריקאי של מכון קלרמונט. כמו כן, הוא היה "עמית אורח" במרכז סיימון בקרן המורשת בשנים 2015-2016