נובמבר 2021

ינואר 2022

אפריל 2022

יוני 2022

ספטמבר 2022

בשם החוק

סקאליה על בית המשפט, החוקה ושלטון החוק

בשם החוק

סקאליה על בית המשפט, החוקה ושלטון החוק

השופט השמרן הגדול של זמננו, שופט בית המשפט העליון האמריקאי אנטונין סקאליה במילותיו שלו: אוסף דעותיו, נאומיו ומאמריו על השאלות המשפטיות הגדולות של זמננו.

סקאליה, ששימש כשופט בבית המשפט העליון במשך שלושה עשורים, שינה את אופן החשיבה של שופטים, עורכי דין ואזרחים על חשיבותם של הכבוד לחוק ולחוקה האמריקאית. "בשם החוק" מציג את השופט סקאליה כפי שהוא, ומאפשר לקוראים להבין את ההיגיון והתובנות שהפכו אותו לאחד הפוסקים המשפיעים ביותר בהיסטוריה האמריקאית.

סקאליה, שידוע בשנינותו ובאינטלקט החריף שלו, שלט באמנות הכתיבה בצורה משכילה וגם מבדרת. באסופה זו ימצא הקורא ממיטב הדעות, המאמרים, הנאומים והעדויות של סקאליה – היוצרים יחדיו דיוקן שלם עד הניואנסים הקטנים של תורת המשפט שלו. קובץ מדויק ומפורט זה עוסק בנושאים החמים של התקופה: הפלות והזכות לנשיאת נשק, נישואין, חופש הביטוי, חירות דתית ועוד. 

''בשם החוק" הוא ספר חיוני לכל מי שרוצה להבין את החוקה ומערכת המשפט האמריקאית ולהכיר את אחד המשפטנים וההוגים המשפיעים והנחשבים ביותר שלה.  

הספר יראה אור בחודש ספטמבר 2022 ויישלח במשלוח החמישי של מנוי שיבולת החדש. רוצים לקרוא ראשונים? הצטרפו לשיבולת עכשיו!

להצטרפות לחצו כאן

אם אתם מכירים סטודנט למשפטים, או עורך דין לעתיד, תנו לו את הספר הזה
National Review
[כתבי סקאליה] רלוונטיים היום כפי שפורסמו לראשונה… מאיר עיניים במיוחד לכל מי שרוצה לפתור את התעלומה מדוע העריצה רות ביידר גינסבורג את סקאליה - או למי שמעוניין להבין לאן מועדות פניו של בית המשפט העליון
The Wall Street Journal

אנטונין סקאליה

אנטונין גרגורי סקאליה היה שופט בית המשפט העליון של ארצות הברית בשנים 1986–2016. נחשב לעוגן האינטלקטואלי של העמדה השמרנית בבית המשפט העליון. בפסיקותיו מיצב עצמו כאחד מדובריה החריפים והנחרצים ביותר של שלטון החוק בארה"ב ובעולם בכלל