מתן פלג

מתן פלג הוא יו"ר תנועת אם תרצו

"שיבולת היא יחידת חילוץ מחשבתית עם המחלצים הטובים ביותר"

"שיבולת" אינה הוצאת ספרים. מעולם לא הייתה. זה בכלל שם של יחידת חילוץ הפועלת לסייע לאנשים לצאת ממערות חשוכות, בורות עמוקים וביצות עכורות. לפתוח למי שמבקש את העיניים, ממצב של עיוורון כפוי אליו נקלע בשל דיסאינפורמציה שהוזרם אליו באמצעות סוכני בורות, שוטרי מחשבות וקומיסרים נגד הביטוי, המבקשים לשלול מן האדם את זכות הבחירה המחשבתית. 

בבסיס האם של היחידה נמצאים המחלצים הטובים ביותר בעולם ורק מחכים שיקראו להם. המבקש לצאת מן הבור התודעתי יוכל לפנות לבן שפירו שיתן לו כלים להתמודד בוויכוחים מול כל מיני תועמלנים סובייטים בשקל או לג'ורדן פיטרסון שיתן לו כלים לחצות בשלום את נהר התודעה הכוזבת שהשמאל יצר בכל מקום. 

קראו לך פשיסט, כי פסח ויום העצמאות מרגשים אותך? אל תדאג. תן לגדי טאוב להסביר לך שהבעיה אינה בך. לא הבנת איך הימין בשלטון מאז התרסקות הסכמי אוסלו ועדין המדינה נראית כמו סניף של מרצ? אל תדאג. ישלחו לך את ארז תדמור. סטיבן היקס יעשה לך סדר תאמין לי. גם הוא כמוך חושב שפוסט מודרניזם זה הזיה שצריך לצאת ממנה, הוא פשוט ניסח לך יפה את מה שהרגשת כל הזמן. השאיר לך גרגרים קטנים על הדרך כדי שתוכל לצאת החוצה מן היער הסבוך. כן כן. ממש כמו הנזל וגרטל שברחו מן המכשפה הסובייטית ההיא, שמכרה להם ממתקים למראית עין ובתבשיל שהכינה תכננה לשרוף אותם. 

המחלצים של שיבולת הם לא רק המחלצים הטובים ביותר בעולם הם גם הלוחמים הכי טובים שיש. לוחמים בקרב על הרעיון.

אני משתמש בהם כל הזמן. והאמת, שהם לא מפסיקים לחלץ אותי מבורות בדרך.

להצטרפות לשיבולת לחצ/י כאן